Wydarzenia sportowe w roku szkolnym 2023-2024

Wydarzenia sportowe w roku szkolnym 2023-2024

1. 18.12.2023 Futsal dziewczęta - II miejsce

  • 20231218_115432
  • 20231218_123636
  • 20231218_123530
  • 20231218_113137
  • 20231218_113109
  • 20231218_113220
  • 20231218_115434
  • 20231218_115436
  • 20231218_105343
  • 20231218_113705
  • 20231218_102958
  • 20231218_115401
  • 20231218_123815
  • 20231218_123519
  • 20231218_115419
  • 20231218_123525
  • 20231218_135204

 

2. 20.12.2023 Futsal chłopcy - II miejsce

  • 20231220_110433
  • 20231220_123203
  • 20231220_121504
  • 20231220_121353
  • 20231220_134816
  • 20231220_110435
  • 20231220_121347
  • 20231220_123159
  • 20231220_124721
  • 20231220_125141
  • 20231220_121508
  • 20231220_103720
  • 20231220_125004
  • 20231220_103916
  • 20231220_103911
  • 20231220_123142
  • 20231220_121513
  • 20231220_125030
  • 20231220_101304

 

3. 05.02.2024  Drużynowy Tenis Stołowy - chłopcy (Mateusz Gaida - kl.5, Piotr Rigol - kl.6) - V miejsce

  • 20240205_112501
  • 20240205_134517
  • 20240205_112513
  • 20240205_100447
  • 20240205_101655
  • 20240205_102754
  • 20240205_100113
  • 20240205_101622
  • 20240205_131514
  • 20240205_122852
  • 20240205_100733
  • 20240205_102746
  • 20240205_131216
  • 20240205_101636

 

4.12.02.2024 Indywidualny Tenis Stołowy - chłopcy (Mateusz Gaida - kl.5, Piotr Rigol - kl.6)

Mateusz Gaida - 6 miejsce/12

  • 20240212_101919
  • 20240212_130715
  • 20240212_110121
  • 20240212_102800
  • 20240212_101906
  • 20240212_105500
  • 20240212_130619

 

 5. 03.04.2024 Piłka nozna dziewczęta - etap gminnyII miejsce

Puchar Burmistrza Gminy Strzeleczki - II miejsce 

  • 20240403_104959
  • 20240403_105829
  • 20240403_121434
  • 20240403_105101
  • 20240403_105224
  • 20240403_113213
  • 20240403_132603
  • 20240403_105626
  • 20240403_105310
  • 20240403_132430
  • 20240403_132504
  • 20240403_105450
  • 20240403_132604
  • IMG-20240403-WA0057
  • 20240403_105756
  • 20240403_105815
  • 20240403_131255
  • 20240403_131305
  • 20240403_121354
  • IMG-20240403-WA0056
  • 20240403_132844
  • 20240403_105752
  • 20240403_105225
  • 20240403_132605
  • 20240403_105449
  • 20240403_113225
  • 20240403_105443
  • 20240403_113144

 

6. Puchar Tymbarka 04.04.2024 - etap powiatowy  w kategoriach;

- U12 chłopcy - I miejsce, zakwalifikowali sie na półfinały w Brzegu

- U12 dziewczęta - II miejsce

- U10 chłopcy - wyszli na II miejscu w swojej grupie, ale dalej juz sie nie udało

  • 20240404_105758
  • 20240404_105541
  • 20240404_105542
  • 20240404_130054
  • 20240404_103307
  • 20240404_121659
  • 20240404_131746
  • 20240404_115412
  • 20240404_125934
  • 20240404_131804
  • 20240404_125936
  • 20240404_131748
  • 20240404_121542
  • 20240404_125946
  • 20240404_131740
  • 20240404_121917
  • 20240404_105745
  • 20240404_105754
  • 20240404_105613
  • 20240404_131802
  • 20240404_123650
  • 20240404_125951
  • 20240404_100910
  • 20240404_105713
  • 20240404_105814
  • 20240404_130053
  • 20240404_121720
  • 20240404_115408
  • 20240404_103303
  • 20240404_115517
  • 20240404_125921
  • 20240404_100836
  • 20240404_125949
  • 20240404_123652
  • 20240404_115514
  • 20240404_094438
  • 20240404_100909
  • 20240404_090334
  • 20240404_094441
  • 20240404_090511
  • 20240404_105719
  • 20240404_103253
  • 20240404_105616
  • 20240404_131743
  • 20240404_121711
  • 20240404_105750
  • 20240404_121608
  • 20240404_121718

 

7. 03.04.2024 Piłka nozna chłopcy - etap gminnyII miejsce

Puchar Burmistrza Gminy Strzeleczki - II miejsce

  • 20240405_110428
  • 20240405_103118
  • 20240405_110448
  • 20240405_115427
  • 20240405_131455
  • 20240405_103139
  • 20240405_123646
  • 20240405_103101
  • 20240405_110447
  • 20240405_115440
  • 20240405_095018
  • 20240405_115643
  • 20240405_110350
  • 20240405_123651
  • 20240405_110420
  • 20240405_094842
  • 20240405_115410
  • 20240405_131502
  • 20240405_115714
  • 20240405_131227
  • 20240405_131052
  • 20240405_123746
  • 20240405_103053
  • 20240405_123643
 

 

8. 08.04.2024 odbyły sie Indywidualne Biegi Przełajowe w Zdzieszowicach, nasi uczniowie tez brali w nich udział:

- Mateusz Gaida - III miejsce zakwalifikował sie do etapu wojewódzkiego

- Kacper Scheibel, Ksawery Wojtaszek, Emilia Szablicka, Liwia Gruszka, Zuzanna Jaskółka

  • 20240408_115742
  • 20240408_105851
  • 20240408_113547
  • 20240408_111901
  • 20240408_113606
  • 20240408_110836
  • 20240408_105856
  • 20240408_115730
  • 20240408_113548
  • 20240408_112937
  • 20240408_113605
  • 20240408_111154
  • 20240408_115741
  • 20240408_130734
  • 20240408_115836
  • 20240408_111036
  • 20240408_115845
  • 20240408_112729
  • 20240408_115750