1. Sztafetowe biegi przełajowe - Dziewczęta i Chłopcy- 30-09-2022 etap gminny i powiatowy
2. Halowa piłka nożna- Chłopcy - 22-11-2022 etap gminny - I miejsce
3.Halowa piłka nożna- Dziewczyny - 23-11-2022 etap gminny - III miejsce
>
4.Halowa piłka nożna- Chłopcy - 24-11-2022 etap powiatowy - V miejsce
>
5. Powiatowe indywidualne biegi przełajowe Zdzieszowice - 04.04.2023
Mateusz Gaida (kl.4) - I miejsce
Niko Klosa (kl.5) - 6 miejsce
>
6. Indywidualne Biegi Przełajowe - etap gminny w Zdzieszowicach 14.04.2023
Mateusz Gaida - I miejsce
Niko Klosa - III miejsce
7. Indywidualne Biegi Przełajowe - 14.04.2023 Dąbrowa - etap wojewódzki
Mateusz Gaida - V miejsce
>
8.Tymbark - 14.04.2023 etap powiatowy
Uczniowie naszej szkoły brali udział w rozgrywkach piłki nożnej Tymbark 2023, brali udział w kategoriach U-10 chłopcy, U - 12 chłopcy i dziewczęta.
Grali wspaniale, poniżej fotorelacja, niestety tym razem nie udało sie wyjść dalej.
>
9. Piłka nożna - etap gminny i Puchar Wójta Gminy Strzeleczki - 19.04.2023 chłopcy
II miejsce piłka nożna - etap gminny
I miejsce Puchar Wójta Gminy Strzeleczki 2023 - pierwszy puchar dla drużyny chłopców w naszej szkole !!!
>
10. Piłka nożna - etap gminny i Puchar Wójta Gminy Strzeleczki - 20.04.2023 dziewczyny
III miejsce piłka nozna - etap gminny
II miejsce - Puchar Wójta Gminy Strzeleczki
>
11.Indywidualna zawody lekkoatletyczna - 12.05.2023 etap gminny
100 m chłopcy
- Kacper Scheibel - VI m
- Dawid Chrząszcz - VII m
500 m chłopcy
- Mateusz Gaida - V m
- Dawid Chrząszcz - VI m
Rzut piłeczką palantową chłopcy
- Niko Klosa - III m
- Dawid Pyka - IV m
Skok w dal chłopcy
- Adam Wons - II m
- Niko Klosa - V m
Pchnięcie kulą chłopcy
- Dawid Pyka - IV m
- Adam Wons - VI m
Sztafeta 4*100m
CHŁOPCY - III M
100 m dziewczyny
- Agata Nocoń - V m
Skok w dal dziewczyny
- Elena Wacław - VIII m
- Agata Nocoń - IX m
300 m dziewczyny
- Elena Wacław - IV m
- Zofia Krabes - VII m
- Aleksandra Wojtaszek - X m
600 m dziewczyny
- Emilia Szablicka - II m
- Nina Hauk - V m
Rzut piłeczka palantową dziewczyny
- Nina Hauk - IV m
- Marta Skwarek - XI m
Pchnięcie kulą dziewczyny
- Marta Skwarek - V m
Sztafeta 4*100 m
DZIEWCZYNY IV M
>
12. Indywidualne zawody lekkoatletyczne - 19.05.2023 - powiaty
- Emilia Szablicka - bieg na 600m
- Niko Klosa - rzut piłeczką palantową
- Adam Wons - skok w dal
- Mateusz Gaida - bieg na 1000 m - zajął II miejsce zakwalifikował sie na zawody wojewódzkie
>
13. Zawody wędkarskie dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Strzeleczki - 03.06.2023
Zofia Krabes - I m
>
14. Wojewódzkie indywidualne zawody LA - Opole 05.06.2023
Mateusz Gaida - XV m
>